John Wick 2 online

Film John Wick 2 online ke zhlédnutí. Přehrajte si přes internet pokračování skvělého akčního thrilleru s Keanu Reevesem v hlavní roli. Čeká vás opravdu skvělý a napínavý snímek, který nemá obdoby. Film říznutý krimi žánrem přináší spoustu akce i napětí.

Přímo zde na této webové stránce máme exkluzivně pro vás online ke zhlédnutí film John Wick 2. S námi si ho budete moci pustit opravdu jednoduše doslova na pár kliknutí myši. To je opravdu skvělá šance, po které byste měli chmátnout hned teď. Snímek měl v našich kinech premiéru ve čtvrtek 23. 2. 2017 a slibuje opravdu neuvěřitelnou podívanou. My vám Johna Wicka 2 přinášíme rovněž online ke zhlédnutí.

John Wick 2 online pro vás.

Receneze

Za filmem stojí Američan Chad Stahelski, který je asi známější spíš jako herec. John Wick 2 je teprve jeho druhý film, kterého se ujal jako režisér. Pokud tušíte, že jeho debutem byla jednička Johna Wicka, tak máte naprostou pravdu. Scénář k filmu napsal Derek Kolstad, jenž také patří spíše k začátečníkům. Kromě obou Wicků má na kontě ještě filmy Hra pro jednoho (2012) a Zásilka (2013). Co se týká dalších profesí, tak hudbu složili  Tyler Bates a Joel J. Richard. Za kameru se pak postavil Dan Laustsen.

Hereckému obsazení jednoznačně dominuje Keanu Reeves. Byl skvělý jako vždy. Podobné akční role mu prostě sedí. Z dalších herců jmenujme alespoň jména jako: Common, Bridget Moynahan, Ian McShane, John Leguizamo, Lance Reddick, Thomas Sadoski, Ruby Rose, Riccardo Scamarcio, Peter Stormare a Laurence Fishburne.

Skvělý akční film s Keanu Reevesem.

A o čem to bude? John Wick je elitní světový zabiják. Takový, který nemá v žádném případě obdoby. Byl už v důchodu a rozhodně se nechtěl do tohoto krvavého řemesla vrátit. Jenže do něj byl znovu zatáhnut a to dosti nevybíravým způsobem. Teď je to pro něj velmi osobní záležitost.

Jeho bývalý kolega se ho snažil zatáhnout do nebezpečných intrik. Jejich cílem bylo ovládnout mocné sdružení nájemných zabijáků. John mu překazil první krok. Teď se musí vydat do majestátného Říma tuto práci dokončit. Jenže jak už asi čekáte, tak se tady utká s dalšími elitními zabijáky. Bude to jízda.

Film John Wick 2 online

Přehrajte si online a zdarma film John Wick 2. Připravili jsme ho pro vás k přehrání přes internet přímo zde na této webové stránce. S námi si ho tak budete moci pustit opravdu jednoduše a navíc jenom na pár kliknutí. To je možnost, jenž se rozhodně nemusí opakovat.

Závěr

John Wick 2 je povedená akční pecka, která má spád a napětí. Je to film plný akce v atraktivních kulisách, zajímavým příběhem a hlavně skvělým hlavním hrdinou. John je charizmatický zabiják, který ví co dělá a hlavně proč. Není to pro něj jenom osobní záležitost, ale ukázka jeho umění, ve kterém je nedostižný. Snímek má celkově šťávu a jeho 122 minut utíká opravdu doslova jako voda. A je to jenom dobře, protože se na to celé dívá opravdu moc pěkně. Za nás jednoznačně doporučujeme!