Mlčení online

Koprodukční film Mlčení online ke zhlédnutí. Exkluzivně u nás si můžete pustit tento opravdu nesmírně zajímavý a z mnoha ohledů i hluboký film. Stojí za ním Oscarový režisér Martin Scorsese a jako téma si vybral Japonsko v 17. století, které se rozhodlo naprosto uzavřít před světem. Bezprecedentní událost s velkými následky.

Máte rádi velkolepá historické dramata založená na skutečných událostech? Pokud ano, tak vám jistě přijde více než vhod i film Mlčení, v anglickém originále Silence, jenž měl svojí premiéru ve čtvrtek 16. 2. 2017. Je to snímek o dvou křesťanských misionářích, kteří se ocitli zcela osamoceni v prostředí, jenž jim rozhodně nepřálo. Kvůli své víře se stali rázem v ohrožení života a to měli ještě vlastní nelehký úkol. Film Mlčení si můžete u nás přehrát opravdu jednoduše a zdarma.

Film Mlčení online ke zhlédnutí.

Recenze

Mlčení je film skvělého a velmi zkušeného režiséra Martina Scorseseho. Američan původem z New Yorku má na svém kontě několik desítek filmů. Velmi oblíbené jsou především ty jeho novější jako Prokletý ostrov, Vlk z Wall Street, Skrytá identita, Letec nebo o něco starší Casino. Jako předloha posloužila skvělá kniha od spisovatele Šúsaku Endó, kterou si do filmového jazyka přeložil sám režisér společně se scénáristou Jayem Cocksem.

Co se týká hereckého obsazení, tak zde se setkáme s převážně méně známými herci jako například Andrew Garfield, Adam Driver, Tadanobu Asano, Ciarán Hinds, Šin’ja Cukamoto, Jósuke Kubozuka nebo Ogata Issei. Jedinou výjimkou je snad Liam Neeson, který patří mezi herecká esa a ve snímku dostal celkem důležitou roli.

Působivý historický snímek z Japonska 17. století.

A co příběh? Ten se točí kolem dvou portugalských jezuitů. Otec Rodrigues (zahrál si ho Andrew Garfield) a otec Garupe (zahrál si ho Adam Driver) mají velmi důležitý úkol. Musí se vydat do země vycházejícího slunce. Hledají zde otce Ferreiru (zahrál si ho Liam Neeson). Byl to on, který je zasvětil do tajů víry a mnoho let je vyučovat a staral se o ně. Později se jí ale sám zřekl a odešel do ústraní na druhý konec světa. Rodrigues a Garupe ho musí najít a dozvědět se co se stalo. Proč to vlastně udělal.

Doba jim ale nepřeje. Japonští feudálové a vládnoucí samurajové se rozhodli svou zemi nadobro uzavřít před okolním světem. Ten se stává nedostupným a veškeré náznaky cizí ideologie a filozofie jsou tvrdě potlačovány. Samozřejmě včetně křesťanství, jenž se rozhodli ve své zemi nadobro vymýtit. A to těmi nejtvrdšími prostředky.

Film Mlčení online

Přehrajte si film Mlčení pohodlně přes internet. Je to opravdu jednoduché a zvládne to snad naprosto každý. Video se snímkem pro vás máme v exkluzivní kvalitě a můžete si ho navíc pustit velmi jednoduše.

Závěr

Mlčení je působivé historické drama, které otvírá pro nás Evropany poměrně neznámou kapitolu dějin. Scorsese je mistrem vyprávění a také kulisy Japonska 17. století vystihl naprosto dokonale. Výsledkem je opravdu příběhem a emocemi nabitý film, který si často vystačí i bezeslov. To je opravdu vzácná kombinace, jenž ukazuje na velké kvality tohoto snímku. Za nás tedy rozhodně doporučujeme a vy moc dlouho neváhejte a prostě si ho pusťte!