Padesát odstínů temnoty online

Film Padesát odstínů temnoty online ke zhlédnutí. Nenechte si ujít erotikou nabitý snímek, který je pokračováním velmi úspěšných Padesáti odstínů šedi. Je to opravdu podmanivý příběh dívky jménem Anastasia, která se přeci jenom rozhodla emancipovat a jít za svým vlastním potěším. Ale v náruči koho?

Přímo zde na této webové stránce jsme pro vás přichystali online ke zhlédnutí film Padesát odstínů temnoty. Ten si budete moci přehrát opravdu jednoduše a navíc na pár kliknutí. Je to nový trhák, který bude možná stejně jako předchozí díl lámat rekordy návštěvnosti. Film, který možná není nikterak umělecky hodnotný, ale přesto je velmi podmanivý a v mnoha oblastech velmi zajímavý. Příběhy americké spisovatelky E.L. James jsou velmi zajímavé a nesnesou srovnání s ničím jiným!

Padesát odstínů temnoty online jenom pro vás.

Recenze

Druhé díly to nemají nikdy snadné a jejich tvůrci jsou staveni do opravdu nelichotivé pozice. Film Padesát odstínů temnoty to tak neměl už na startu vůbec jednoduché. Vždyť i Padesát odstínů šedi se dočkal notné kritiky. Protože je komerční, plitký, nudný. Dokonce se dočkal i hanlivého označení „porna pro maminky.” Jakkoliv se tento příběh stal trendy, tak jisté kvality mu upřít nelze. Jinak by prostě nezaujal v tak masovém měřítku.

Nicméně ani ne dva roky po premiéře jedničky tady máme dvojku v podobě Padesáti odstínů temnoty. Tvůrčí team je úplně jiný. Režisérem se stal James Foley, kterého můžete znát hlavně jako režiséra mnoha dílů úspěšného seriálu House of Cards. Scénář napsal Niall Leonard, za kameru se postavil John Schwartzman a hudbu složil Danny Elfman. Ačkoliv jsou všichni zkušení a dobří, tak úplná změna je podle nás přeci jenom trošičku na škodu. Alespoň ústřední dvojice zůstala obsazena stejnými herci a to Jamie Dornanem a Dakotou Johnson.

Anastasia chce vlastní život, ale drsné praktiky se jí zalíbily.

Příběh

A o čem to celé je? Anastasia se nakonec podařilo vytrhnout ze spáru excentrického miliardáře Greye. Ačkoliv ho miluje, tak nesnáší jeho přísná pravidla. Proto ho opustila. On dravec a sexuální predátor. Ona šedá a nevýrazná myš. Teď se ale situace obrací a Anastasia nabyla nové sebedůvěry. Už nechce být jenom loutkou, chce něco víc. Proto opouští svého milence. Dospěle a už není tou plachou studentkou. Brzy najde práci i nové záliby.

Jenže jí to k Dorianovi stejně pořád táhne. Dochází ji, že i ona našla v zalíbení v drsných praktikách, které je on naučil. Mezitím na ní stále doráží, aby ji znovu získal. Většinou je sebejistý, ale místy je na jeho tváři čitelné i zoufalství. Anastasia ale zjišťuje, že drsné praktiky v ložnici se jí zalíbili, a bez svého milence přeci jenom nemůže být.

Padesát odstínů temnoty online

Film Padesát odstínů temnoty online ke zhlédnutí. Přehrajte si přes internet tuto očekávanou pecku, která vás uhrane. Málokterý film dokáže vzbudit takové očekávání a konfrontace, už před svým uvedením.

Závěr

Padesát odstínů temnoty je snímek, který má své mezery. Není to prostě umělecké dílo, které by vás nějak zásadně ovlivnilo a nad kterým byste se ještě dlouho zamýšleli. Na druhou stranu to ale rozhodně není ani špatný film. Je to zkrátka specifické romantické drama s velmi erotickým nábojem, které si své diváky dozajista najde. My vám ho můžeme jedině doporučit a jenom doufat, že se u něj budete opravdu dobře bavit. Hezky od začátku až do konce a tak by to mělo být. Přejeme vám hezkou podívanou.