Mlčení online

Koprodukční film Mlčení online ke zhlédnutí. Exkluzivně u nás si můžete pustit tento opravdu nesmírně zajímavý a z mnoha ohledů i hluboký film. Stojí za ním Oscarový režisér Martin Scorsese a jako téma si vybral Japonsko v 17. století, které se rozhodlo naprosto uzavřít před světem. Bezprecedentní událost s velkými následky.

Continue reading…

Zlato online

Film Zlato online ke zhlédnutí. Působivý dramatický film s Matthew McConaughey v hlavní roli. Film o otevření jednoho z největších zlatých dolů na světě. Příběh o touze po bohatství, které ničí lidské životy i vše okolo. To celé podle skutečných událostí. Nový snímek režiséra Stephena Gaghana si vás podmaní od prvního okamžiku.

Continue reading…

T2 Trainspotting online

Film T2 Trainspotting online ke zhlédnutí pro vás. Legendární závislácký film se vrací po více, než 20 letech. A opět to bude jízda i, když se závislostmi hodnými dnešní moderní době. Mark Renton si stále rád užívá. Na novém Trainspottingu se sešel prakticky původní tvůrčí team v čele s režisérem Dany Boylem. Už jenom to je důvod, proč si ho nenechat ujít.

Continue reading…