T2 Trainspotting online

Film T2 Trainspotting online ke zhlédnutí pro vás. Legendární závislácký film se vrací po více, než 20 letech. A opět to bude jízda i, když se závislostmi hodnými dnešní moderní době. Mark Renton si stále rád užívá. Na novém Trainspottingu se sešel prakticky původní tvůrčí team v čele s režisérem Dany Boylem. Už jenom to je důvod, proč si ho nenechat ujít.

Exkluzivně na této webové stránce jsme si pro vás přichystali snímek T2 Trainspotting, který si s námi můžete pustit opravdu jednoduše a maximálně pohodlně. Celé je to záležitost na pouhých pár kliknutí a my pevně věříme, že toho využijete. Film šel do kin od čtvrtka 16. 2. 2017, ale s tím se nemusíte ani při nejmenším stresovat. S námi si ho totiž přehrajete opravdu pohodlně a zdarma přes internet. Ve vysoké kvalitě samozřejmě.

T2 Trainspotting online

Recenze filmu

Za snímkem stojí velmi zkušený režisér Dany Boyle. Charizmatický Brit s vlastním stylem. Určitě znáte jeho filmy jako Pláž, 28 dní poté, Sunshine, Milionář z chatrče, 127 hodin, Trans nebo Steve Jobs. Tvůrce trháků, které lámou divácké rekordy návštěvnosti a přitom vždy mají i nějaký ten hlubší podtext.

Mark Renton je zpět.

Jako předloha posloužila kniha skotského spisovatele Irvina Welshe, který je jako ve svém živlu. Dokonce si ve filmu i malou roli zahrál. Je to on, kdo napsal první Trainspotting a na kontě má i celou řadu dalších zfilmovaných příběhů. Například úspěšného Sviňáka od režiséra on S. Baird s Jamesem McAvoyem v hlavní roli. Do podoby filmového scénáře ho přepracoval John Hodge.

Co se týká hereckého obsazení, tak to u hlavních rolí zůstalo prakticky bezezměn. Můžeme se těšit na jména jako Ewan McGregor, Jonny Lee Miller, Robert Carlyle, Ewen Bremner, Kelly Macdonald, Anjela Nedyalkova, Shirley Henderson nebo právě Irvine Welsh. Byla to opravdu dobrá volba, protože takto silné herecké obsazení táhne kvality filmu jenom vzhůru.

Režisér Dany Boyle je ve skvělé formě.

Příběh

O čem to celé je? Mark Renton se vrací na místo, kde se jedinkrát v životě cítil doma. Ponuré Skotsko pro něj bylo rozzářeným rájem. Aby také ne, když byl celou dobu v jednom rauši. Jenže ta část jeho života spojená se závislostí na pervitinu už je dávno pryč. Přišla zrada, čas odloučení a dokonce vězení. Mark měl hodně času přemýšlet, ale to neznamená, že se nějak změnil. Teď po letech se mu zastesklo a tak se vrací domů. Za starými kámoši. Za starým životem a za novými závislostmi.

T2 Trainspotting online

Film T2 Trainspotting online ke zhlédnutí. Přehrajte si toto našlapané a svižné drama online. Tohle je film letošního roku a vy si ho prostě nemůžete nechat ujít. Věříme, že vás dostane. Doslova do závislosti.

Závěr

Návrat na stejnou půdu se Dany Boylovi překvapivě povedl. Je vidět, že je to opravdu nesmírně zkušený režisér, který ví jak se věci mají. Ne nadarmo jsme si také na pokračování počkali nekonečných 21 let. Už jsme ani nevěřili. A teď je tady a stojí za to. Tohle je film, který doslova sálá energií. Je to neskutečné drama, které má říct a ačkoliv není nikterak veselé, tak z něj doslova sálá pozitivní atmosféra a touha po životě. Touha po tom vzít si z něj to nejlepší a to i za cenu závislosti. Protože přiznejme si to na rovinu. V dnešní době je každý na něčem závislý.