Lego Batman online

LEGO Batman film nebo také Lego Batman movie je konečně tady! Druhý celovečerní animovaný snímek ze světa kostiček lego! I pro tentokrát to bude opravdu úžasné dobrodružství korunované nečekanými zážitky, jenž vám jenom tak něco nenabídne. V hlavní roli je charizmatický a ochraptělý Batman, který se chorobně bojí závazků a nesnáší klauny.

Přímo zde na tomto webu jsme pro vás připravili online ke zhlédnutí film Lego batman. Ten šel do českých kin od čtvrtka 9. února 2017, ale s tím si vy nemusíte dělat příliš velkou hlavu. Ptáte se jak je to možné? No úplně jednoduše. S námi si totiž tento povedený snímek přehrajete online na pár kliknutí myši a nic jiného nemusíte řešit. Užijete si video v exkluzivní kvalitě a nic vám nebude bránit v opravdu dokonalém zážitku.

Lego Batman online přímo zde.

Recenze

První Lego příběh byl opravdu skvělý a široce uznávaný snímek. Zábavná komedie pro celou rodinu s vyladěným humorem a k tomu netradiční vizuální stránkou. Před tvůrci tak stála vysoká laťka, které se však nezalekli. Jednomu z vedlejším hrdinů Lego příběhu tak dali hlavní roli. Režie filmu se ujal Chris McKay a scénář napsala hned trojice zkušených scénáristů a to: Seth Grahame-Smith, Chris McKenna, Erik Sommers.

A co si to pro nás vlastně připravili? Opravdu skvělý a odladěný snímek, jenž je zábavný od prvního do posledního okamžiku.

Batman je tady, aby znovu zachránil Gotham.

Příběh nás zavede do kostičkového Gothamu, kterému hrozí zkáza. Nová vlna doposud nepoznaného zločinu. Za vším stojí rozmazaný klaun Joker, který má jenom ty nejhorší úmysly. Navíc má spousty nohsledů, kteří mu v tomto plánu zdatně pomáhají. Batman byl doteď zvyklý sám. A vlastně mu to i docela vyhovovalo. Jenže tentokrát bude potřebovat parťáka. Střelený Robin se mu přihlásí sám. A i když je zatím opravdu neohrabaný, tak to vypadá, že by mohl svým způsobem přeci jenom pomoci.

Lego Batman film online

Přehrajte si snímek Lego Batman online přes internet. S námi si ho můžete pustit opravdu jednoduše a na pár kliknutí myši. To je opravdu příležitost, kterou není radno zahodit. Čeká vás zábavný snímek, u kterého se budou bavit malý i velcí.

Závěr

Lego Batman film je další bláznivá podívaná. Změna režiséra a tvůrčího teamu kupodivu pokračování nijak zásadně neoslabila a celkově je to opravdu prvotřídní film. Takový za který opravdu nemusíte váhat utratit peníze za vstupné. Je to film, který má spád, humor i zajímavý příběh. Jenom těžko se na něm hledají nějaké zásadní nedostatky. Navíc vizuál snímku je zcela unikátní a i dospělý, kteří v dětství milovaly Lego stavebnice si mohou zaplesat. Toto se opravdu povedlo. Kostičkového Batmana vám zkrátka musíme od srdce doporučit. Prostě si ho nenechte ujít!